11:30 Bistritsa : Cherno More (Tip 1)

U moru utakmica koje imamo u ponudi, ova utakmica mi je jako zapala za oko. Bugari ko Bugari, liga slicna nasoj. Zbog toga vam izdvajam ovu utakmicu iz jednoj jedinog razloga, a to je da igraju 3 za 3 jos od prosle sezone. Gledao sam neke novinske clanke od tih utakmica. Ista situacija kao i kod nas, novinari u cudu, a klubovi izotimali pare. Zanimljivo je to, sto su poslednje dve utakmice dosle rezultatom 1:0 i to na jako glup nacin. Poslednja utakmica koja je odigrana, Cherno More je pobedilo sa 1:0 i to autogolom u 3 minutu. Od tog minuta ekipe bukvalno staju, nista zanimljivo. Druga utakmica gde je Bistritsa bila domacin, opet slicna prica. Gol iz penala u ranom delu meca i posle toga kraj, sudija je bukvalno mogao da zavrsi mec. Kvota se krece oko 4.30 - 4.50. Ovo treba probati. Utakmica pocinje za svega par sati, pa srecno ko isprati burazeri.

• 3 za 3, a od 5 utakmica sto su uopste igrali 4 dobio Chernomore. Bravo

• Da se razumemo ovo nije dojava, vec nesto o cemu sam slucajno citao po internetu. Izvestaji sa njihovih utakmica i utisci novinara. Sto ne mora da znaci naravno da ce ovo doci. Toliko.

• Postavi u komentaru te linkove što si citao, da bacimo pogled jer ovo i ne liči nešto posebno na saradnju.