Duplanje

Pogodjen dubl i juce, peti za redom.. a za danas ovako nesto: St. Truiden - Mandel United D I1-2 (domacin postize 1-2 gola u prvom poluvremenu) (1,60), Truiden je odlican u poslednje vreme, vezali su 4 pobede, a u poslednje dve utakmice su pobedili Anderleht i Antverp. Njihova pobeda se ovde po mom misljenju ne dovodi u pitanje, igraju kuci, a docekuju nizerazrednu ekipu, koja koliko god igrala dobro u svom rangu, nece se ovde pitati preterano. Svideo mi se ovaj tip iz razloga sto ocekujem nesto slicno kao i u prvoj utakmici kupa, koju su takodje igrali protiv nizerazredne ekipe, a koja je u dosta losijoj formi nego Mandel. Tu utakmicu su dobili sa 3:0, odnosno 2:0 na poluvremnu, a drugi gol su postigli iz penala. Na tom mecu je Truiden bio sa meseovitom postavom, a definitvno ce i danas neki igraci dobiti odmor, s obzirom na prethodne dve teske utakmice, tako da ne ocekujem da bas postignu 3 gola u prvom, ali zato bar 1 mi je skroz realna prica. Sassulo - Catania 1 (1,37), Sassulo standarno zna da bude nezgodan, i da napravi problem timovima iz Serie A, posebno ove sezone, i posebno kuci gde igraju jako lepo. Katanija sa druge strane se takmici u Seriji C, i dobri su skroz, trenutno su peti na tabeli, sa skorom od 7 pobeda, 3 remija i 2 poraza, ali ipak gostuju timu iz Serije A, koji igra odlicno kuci, i mislim da ce im ovo biti nepremostiva prepreka. U proslom kolu kupa je Sasuolo dobio ekipu Ternane, koja se takmici u istom rangu kao Katanija, i to su ih dobili sa 5:1, a 4:0 je bilo na poluvremenu, tako da ako ste vise za singl, moze se ovde probati i 1-1 (1,97), jer je kvota dobra, a kvalitet ekipa trenutno neuporediv. Srecno burangeri!