Francuska liga - 05.12.2018. - TIKET

Meč 1: Bordeux vs St. Etienne --- Gost od 1 do 3 gola. --- St. Etienne dobra ekipa, u ok formi, U poslednjih 5 utakmica u gostim, 4 su dali bar po gol. Igraju bolje drugo poluvreme uglavnom tako da mozete probati gost 1+ drugo. || Meč 2: Caen vs Nimes --- 2 --- Po mom mišljenju čista dvojka. Nimes u dobroj formi, dok Caen gubi od žalosnog Monaka. Ne bi trebalo da bude iznenađenja. || Meč 3: Lyon vs Rennes --- 1&GG --- Istorija njihovih mečeva i neki osećaj doveli su me do ovog tipa. || Nantes vs Marseille --- GG --- Nantes dobar domaćin, prošlo gostovanje poraz od St. Etienna, očekuje se ozbiljan meč od strane njih i naravno gol. Probaće da idu na nerešeno najverovatnije. Marseille prošla 0:0, treba im pobeda, igraće napadački, otvoreno, daće bar 1, ali će zbog takve igre i primiti verovatno. || Reims vs Toulose --- GG&3+ --- Puno daju, puno primaju oba tima. Međudobni susreti takođe na strani ovog tipa. Jednostavno vredi probati. || Dijon vs Guingamp --- Poluvreme ili kraj X --- I jedan i drugi tim nalaze se u dnu tabele, loši rezultati, igraće na 1 gol maks tako da mislim da je ovo najbolji tip za ovu utakmicu. •KVOTA 110+, SREĆNO! •