Italija-Japan kvota na 12 je po 3,a na X je 2,15,Japanu treba jos bod da prodje u sledecu rundu,a Italija ima 6 poena i sa bodom ostaje na prvoj poziciji,tako da je X skroz realan u ovom slucaju,pogotovo sto Italijani imaju obicaj da steluju,zivi bili braco ...Pročitaj više
Celsi-Arsenal @3+ (1,85) Sasvim odlicna kvota A trebalo bi bez problema da dodje ...Pročitaj više
- pre 7 godina
- Komentara: 0
Koji je tip za ovo sto je objavio bratanac iz austrije nesto zabada sajt ne mogu da udjem u tekst ...Pročitaj više
- pre 7 godina
- Komentara: 1
Jel ste čuli za Newcastle i to da postaje novi Monako? Ona prica za Mbapea i kako je po kvoti Newcastle treci-cetvrti kandidat. E sad hteo sam bas da bacim pogled na to i verujem da je sprdnja, al u mozzartu nema više izgleda to za transfere pa ako sam nesto zajebo jel moze neko link toga da mi posalje ...Pročitaj više
- pre 7 godina
- Komentara: 3
Gummersbach - Goppingen 1 1.70 bet365 4/10 Jednostavno ovo se mora danas odigrati iz vise nekih razloga.Gummersbach je velik klub za njemacku bundesligu,nevjerujem da ce njemci dopustiti da jedan takav klub strepi od ispadanja iako imaju neke probleme oko financija,Goppingen dolazi opustenih ruku i mislim da bi i mogli 'pustiti' utakmicu sutra G ...Pročitaj više
- pre 7 godina
- Komentara: 0
I ranije sam igrao ovu igru. U pitanju je moja omiljena igra fiks i GG. Uvek donosi lepu kvotu, a postoje timovi na koji mogu da naplate ovakvu kvotu. Jedna od takvih je svakako Arsenal. Masina u napadu, uz jako tanku odbranu. Lakazet i Obamejang izuzetno funkcionisu napred i od starta ce verujem pritiskati odbranu Chelsea-ja koja sve samo ne blist ...Pročitaj više
- pre 7 godina
- Komentara: 0
Maden-Nadal (H2 Gemovi 11.5) Teško da će kvalifikant pružiti ikakav otpor,ipak Nadal zna kako se igra RG.Ocekuje se ubedljiva pobeda.Goffin-Kecmanovic (H2 setovi -2.50) Kecmanovic može uzeti set iskusnom Belgijancu,koji traži i dalje formu,iako je vrlo lako prošao u prvom kolu.Nas teniser će mu sigurno biti teži rival.Otte-Federer (H2 gemov ...Pročitaj više
- pre 7 godina
- Komentara: 0
Danas se igra jedno od dva Engleska finala, dva tima iz Londona se sastaju u finalu "manje" bitnog takmicenja-Lige Evrope.Obe ekipe su prilicno lose zavrsile sezonu u PL sto se po poziciji Celsija koji je zavrsio 3 to ne moze reci, ali je realnost da su odigrali losu sezonu a pogotovo samu zavrsnicu gde su svi timovi koji su se borili za 3 i 4 mest ...Pročitaj više
- pre 7 godina
- Komentara: 0

