Tekstovi Burazzera

Kod kroasana cirkus

Jel realno ovo da ova Istra da gol u 96.?

Englezi

Hadersfild-Lester 2 i 2+ Lester i Vardi igraju kao preporođeni pod Rodžersom, Vardi 5 golova otkako je Rodžers došao. Hadersfild bez 5 igrača, odavno ispali iz lige, bez pobede u poslednja 4 meča. Bornmut-Barnli 3+ Bornmut dugo bez pobede, ali su oni ekipa koja dobro igra kući protiv slabijih ekipa.Danas im gostuje Barnli koji se u posled ...Pročitaj više

Zvezda Macva

Treneri kumovi, Macva poznata po prelazima sa Partizanom... Ne bih se zaletao na keca, Macvi treba za plej of, Zvezda uzima titulu pa uzima. ...Pročitaj više

STATISTIKA Dunfermline - Dundee UTD 20:45 TIP:X-1

Čista statistika,nikakva dojava ili slično! U poslednjih 5 prvenstvenih susreta domaća ekipa je na poluvremenu igrala nerešeno,da bi na kraju meča uspela da ostvari trijumf.Danas im gostuje drugoplasirana ekipa Dundee koja je play off već obezbedila,a čini mi se da teško mogu do prvog mesta koje direktno vodi u viši rang.Svakako očekujem ...Pročitaj više

TRADICIJA

U 19.kolu Iranske prve lige od 12:30 sastaju se četvrtoplasirani Sepahan i dvanaestoplasirani Zob Ahan.Ako pogledamo poslednjih 7 utakmica ovih rivala uočičemo da su sve došle u opsegu 2-3 gola (kvota 1.90). ...Pročitaj više

Evrokup petak

Uniks-Valensija : Uniks retko gubi kod kuće,tj.ove sezone su izgubili samo jednom i po meni su izraziti favoriti po kvoti 1.50.U prvoj utakmici u Valensiji,bilo je jako tesno,Uniks je vodio veći deo meča,međutim Valensija je u poslednjoj četvrtini okrenula.I danas očekujem UNDER koševa. Andora-Alba: Andora je pruzila sjajnu partiju u prvo ...Pročitaj više

Bengaluru-GOA 15:00

Danas od 15:00 u derbiju prve indijske lige,sastaju se drugoplasirani Bengaluru,koji je u jako lošoj formi u poslednje vreme i ekipa GOE koja je lider prvenstva.Obe ekipe imaju isti broj bodova po 31.Prošlu utakmicu u ligi Bengaluru je izgubio od poslednje ekipe u ligi,u poslednjih 5 utakmica su uzeli samo 4 boda.Svaka od prethodnih 5 utakmica do ...Pročitaj više

SKLONITE KLINCE SA SAJTA

Micune bravo za Fince doktore ! Kad bi ovde bilo više ovakvih ljudi,a ne da mi dođje 5 klinaca i pise isto : siti 2-2 i 3+,atletiko 0-2.... ...Pročitaj više

Mačva Čukaricki 2

Mačva iako jedan od boljih domaćina u ligi, u poslednje vreme se nalazi u jako lošoj formi. Izgubili su u Kruševcu iako su nekih 50ak minuta imali igrača više, došao je novi trener i još uvek stvari nisu legle kako treba. Sa druge strane Čuka u sjajnoj formi i redovno izlazi lako na kraj sa Mačvom.Susret jednog od lošijih i boljih napada ...Pročitaj više

Mačva domacinska ekipa

Mačva je u prošlom kolu rutinski savladala ekipu Voždovca koju vodi doskorašnji trener Mačve Aničić.Sutra u goste stiže još jedan bivši Mačvin trener Predrag Rogan sa svojim Spartakom.Mačva kod kuće igra tvrdo,sve utakmice osim meča sa Partizanom su došle 0-2.Takodje Mačva kući ima skor 3 1 3 ,a poraze je ostaviravala protiv večit ...Pročitaj više