Tekstovi Burazzera

Dubl - Bournemouth, Darlington

Burazeri, Prosao mali singl na Poljake, pa idemo dalje... Dubl za veceras... Bournemouth D2+ (domacin daje dva i vise gola) Darlington 1+I & 3+ (minimum jedan gol u prvom i vise od 3 gola na utakmici) Ukupna kvota (Soccer): 3.06 Bournemouth, pretendent na povratak u Premier league, nakon dve utakmice bez pobede, vezao dve jeko dobre u ...Pročitaj više

Live - Poland Ekstraklasa

Pozdrav, drugari... Moj prvi tip, jer tek od juče mogu da pišem i komentarišem :) Idemo u Poljsku, trenutno je poluvreme na utakmici PODBESKIDZIE - ZAGLEBIE. Domaćin vodi 1:0. Očekujem ofanzivu gosta u drugom poluvremenu. Na svakom od prethodnih gostovanja su postigli gol, pa to očekujem i ovde. Ne bih da preterujem sa prelazom 1u2, tako ...Pročitaj više