Tekstovi Burazzera

Mocna Bystrica (14:30h)

Pozdrav, dakle i ove subote isto kao i prosle ostavljam tip za B. Bystricu (Slovacka 2. liga). Prosli put su ispostovali sa golovima u prvom poluvremenu (2:1). Tako da sad nema puno filozofije, isto tipujem na golove, samo sto ovaj put na neki osecaj mislim da ce Bystrica doci do pobede s obzirom da nisu pobedili poslednje 2 utakmice i drugi tim se ...Pročitaj više

Skalica - Banska Bystrica (Slovacka 2. liga) 14:00h

Pozdrav drugari, hteo sam i prosli put da ostavim text koji se odnosi na B. Bystricu ali zaboravih. Pratim ih vec neko vreme i moze se reci da na njihovim mecevima pada dosta golova u poslednje vreme. Pa eto da podelim mec sa vama, trenutno je kvota na 3+ 1.85 sto je jako velika u odnosu na njihove meceve do sad. Umeju da odigraju jedan mec na golo ...Pročitaj više

Thun - Young Boys: 4+, 5+

Nisam ispratio danasnje tipove vase, ali samo bih hteo da predlozim mec Thun - Young Boys da se oproba evenutano 4+ ili 5+ . Samo na osnovu prethodnih njihovih susreta, 9/10 puta doslo je 4+, a od tih 9, cak 5 puta je bilo 5+ ... Ne mora nista da znaci, mozda ce bas sad opet doci 0-2, ali verujem da bi trebalo biti golova s obzirom da je YB reseta ...Pročitaj više

Fener & Apollon

Drugari, citajuci vase danasnje analize i tipove, video sam da su dosta vas rekli da se igra na Fenerbahce i Apolon. E sad, ja bih hteo da dam jedan predlog da se na ova dva meca pokusa PREOKRET-POBEDA. Znaci ne iz 2/1, nego preokret 1, za one koji ne znaju, znaci da gost vodi u bilo kom trenutku i da potom na kraju pobedi domacin. Moze i 0:1 pa 1: ...Pročitaj više

Az Alkmaar live

Predlog AZ Alkmar 1 (2.00) 75' minut 1:1 je... Napadaju opasno. 19 suta, 18 kornera ...Pročitaj više