Tekstovi Burazzera

Irci

Probati bohemian-shamrock iz 2u1. Tri puta su dolazili prelaz. Sva tri puta shamrock je vodio na poluvrijeme i izgubio na kraju. Vrijedi probati na sitno normalno ...Pročitaj više

"Dojave"

Gde je brat sa dojavom caen- toulouse 0:0 pp

Uzivo njemci

Mainz manje 0,5 golova

Prelaz uzivo

Sunderland-bristol rovers 1 konacan rezultat. Probati sanderlendu nisu strani prelazi gol je pao odma u 11 minutu od tada nista posebno se ne desava. Domacin je mnogo bolji ...Pročitaj više

Liga evrope

Treba probati prelaze na sevilja- krasnodar 2-1, viljareal -spartak moskva 2-1, seltik-red bul salzburg 1-2, dinamo zagreb- anderleht 2-1, sporting-poltava 2-1. Svaka od ovih utakmica je dosla prosli put ili su to sumnjivi timovi koji su imali vise prelaza do sada. Treba probati ...Pročitaj više

Krasnodar

Prelaz za sjutra sevilja-krasnodar. Krasnodar zadnje 4 utakmice zaredom od ukupno 5 u evropi dolazi prelaz. Tako je i proslu protiv sevilje dobio na prelaz. Nista nije sigurno ali valja probati ko hoce. Sevilja-krasnodar iz 2-1 aa moguce je i 1-2 ...Pročitaj više

Prelaz

Haringey-bishop 2-1 ko hoce neka isprati

Subota

Ima li kakav prelaz za sutra

Live

Probati prelaz na bugare. Cska sofia-lidogorets razgrad konačan rezultat 1 ...Pročitaj više