Tekstovi Burazzera

Tiket kv 9.

Florida Panthers over 5.5{hokej}, Montreal Canadiense G+2.5 {hokej}, Sabalenka over 17.5{tenis}, Winnipeg Jets 1{hokej}, Karatsev-Schwartzman 2{tenis}. Srećno ako neko prepiše. ...Pročitaj više

Tiket kv. 6

Junajted 1x2+ Arsenal 2+ Randers 1 Vejle 2+ Inter x2 Srećno ko isprati.. Lično igram za 2500. ...Pročitaj više

Gadno sam ovo namazao

Juventus pph1 {-1.0} kv. 3.20 tip je prvo poluvreme hendikep, juventus mora da dobije sa dva gola razilke. Namažite burazeri... ...Pročitaj više

Gledam i ne verujem

Australija, u lajvu da gosti dobijaju crveni.. Djuk glavni kandidat... ...Pročitaj više

Probajte

Almere 1, Mehengladbah 1, Nansi 2...na mnogo stranica sam pročitao da se ugra 3 za 3. Pokupajte pa šta bude. ...Pročitaj više

Idemo dvojka

Al Ain 2 Gosti samo napucaovaju loptu u prvom poluvremenu, uopšte nemaju želju za golom... Očekujem bar 3 gola u mreži domaćina u drugom poluvremenu. ...Pročitaj više