Tekstovi Burazzera

Tenis live

McDonald - pobednik drugog seta Hanfmann - pobednik drugog seta U Admiralu 2,20 kvota na double ...Pročitaj više

UNICS - Baskonia

Meni najzanimljivija utakmica danas, ponajvise zbog toga sto ce na parket za UNICS, nadam se izaci luda glava O.J. Mayo, koji je verujem iz svima poznatih razloga 2016. izbacen iz NBA. Nekoliko igraca. S.Fontecchio 15.5 + U ovom duplom kolu nema Giedraitisa, koji je vec par godina glavni igrac tima, mada je Fonta u poslednja 4 kola prelazio ovu g ...Pročitaj više

CSKA - Zvezda double igraca

Shved 11.5 + Kalinic 12.5 + 11.5 granica na Shvedu neprihvatljiva. Da, nije to igrac iz prosle sezone, nema isti tim, istu ulogu u timu, u prva 3 kola jos uvek nije bio dvocifren na poenima, ali naucio me je Alexey, on ili se igra over ili se ne dira. Pored toga, moze se odigrati Mitrovic 5.5 + Clyburn 5.5+ (skokovi) Srecno :) ...Pročitaj više

Zenit - Bayern igraci

Juce moglo bi se reci uspesno, Strelnieks zakocio za drugi double. Danas 4 utakmice na rasporedu, prvi mec Zenit-Bayern od 19:00h J.Loyd 15.5 + Da prvo kolo ne uzmemo u obzir, Loyd sam vuce ekipu ofanzivno, iz kola u kolo igra sve vise minuta i pokazuje da je prva opcija u napadu, iskreno sam vise ocekivao od centarske linije Zenita, da poguraju ...Pročitaj više

Zvezda-Zalgiris igraci

Nikada nisam stavljao na veci ulog sve igrace sa jedne utakmice, pa da probamo i to :) Double 1: Kalinic 12.5+ Luka Mitrovic 5.5 (skokovi) + Kalina glavni sraf ekipe, za sada konstantan, igra po 30 minuta, dok je Zalgirisu oslabljen reket neigranjem Lovernja, ocekujem kalinu na 15+ poena. Luka za mene prijatno iznenadjenje od starta EL, pogoto ...Pročitaj više

EL overi ⚫🟠

Nikad zanimljivija sezona EL je napokon pocela. Prvi tip za danas Ognjen Dobric 9.5+ Zvezda se danas sastaje sa Makabijem u 20:05h. Dobric je propustio prvo kolo Evrolige, te se na parket vratio u ponedeljak protiv Buducnosti gde je ubacio 9 poena za 22 minute na parketu. Dobric se jos prosle sezone pokazao kao odlican igrac koji moze da pogo ...Pročitaj više

Soccer

Zasto smradovi iz Soccera drze zakljucane SVE engleze na lajvu ? :) ...Pročitaj više

Svedjani LIVE

Elfsborg - Djurgarden poluvreme 0:1 ukupno golova 2.5+ (2.00) 1X&2.5+ (3.80) ...Pročitaj više

Francuzi LIVE

Montpeiller - Rennes 2:0 71 minut. 2.5 + (1.70) ; 3.5 + (4.50) ...Pročitaj više

Spanija LIVE

Valencia - Celta 0:0 65 minut Celta dobija crveni. 1.5 + (4.25) ; domacin 1.5 + (6.00) ; KI 1 (2.40) Znam kako igra Valencia ove sezone, ne morate mi pisati :') ...Pročitaj više