Englezi ga vraćaju kući

Svi znamo da su englezi najkvalitetnija reprezentacija, individualno, i to je činjenica, isto tako igraju jedan od lošijih fudbala, dok španci igraju najlepše na ovom prvenstvu, ali pitanje da li će to moći i danas protiv Engleza tako. Da li Yamal i Nico Williams mogu tako da lepršaju kada im Walker i Guehi udju u kosku 2 puta, da li će Karvajal i Kukurelja da se ubace onoliko puta ako znaju da prete Saka i Foden, i samo čekaju polukontru, da li mogu da se sprdaju u sredini terena pored Ricea i Mainooa, kao pored Rabiota i Tchouamenia, teško, jer prvi dvojica trče dosta više od drugih, a i brži su. Neće Rice igrati flastera na Rodriju kao Kante, pa da sredina bude prazna, u to budite sigurni. Svi smo videli da kada Englezi reše da igraju fudbal, kao u prvom poluvremenu protiv Holandije, da su ubitačni, malo nisu imali sreće, penal i trebalo je da bude 1:3 poluvreme, penal se ne dovodi u pitanje, tako da Saka danas može da zgazi Kukurelju, a štoperi Španije su sve, samo ne defanzivno jaki, pogotovu ako ih napadne noćna mora iz Španske lige, Belingham, sa Kejnom, Fodenom i Sakom. Znali smo da će igrati najbolji fudbal kad je najteže, tako da mislim da ovo Englezi osvajaju, a poznavajuci taktiku Southgatea, igrao bih 2 (3.4), 2 i 0-2 (5.5), 2-2 i 0-2 (9.3), Englezi prolaze dalje nakon penala (9.7) jer smo svi videli kako su to rutinski izvodili protiv Švajcaraca, ako do toga i dodje! Znam da je nepopularno da igrate na malo golova, ali ovo je finale, pa se nesto tako i ocekuje! Pozdrav, i nek uživamo u fudbalu! LuisSuarezgrize