English or Spanish?

Odmah u meso.Španija je stvarno briljirala tokom celog turnira sa sjajnom napadačkom formom. Njihova sposobnost da postignu golove u ranim fazama utakmica se vidi u nekoliko mečeva. Na primer, protiv Hrvatske su uspeli da postignu tri gola u prvom poluvremenu, završivši utakmicu sa 3:0. Takođe, protiv Gruzije su dominirali i završili meč sa 4:1.Iako su prvi primali gol protiv Gruzije kao i Francuske u polufinalu,momci su stvarno pokazali agresivnost i glad od prvog minuta.Igrači poput Lamina Jamala,Nika Vilijamsa i Danija Olma su prava pretnja za protivničke odbrane. Njihova brzina, tehnika i sposobnost da završe akcije čine ih ključnim igračima za postizanje golova u ranim fazama utakmica.Statistika takođe govori u prilog Španiji - oni su često tim koji prvi postiže gol. Tokom ovog turnira, Španija je u nekoliko navrata uspela da postigne prvi gol.Kada analiziramo protivnika Španije u finalu, Englesku, primećujemo da su pokazali ranjivost u odbrani tokom početnih minuta u nekim mečevima. Engleska reprezentacija je u vise navrata na ovom sampionatu primala prva gol pa se posle 'vadila' njihovom starom 'funjarskom' metodom.Španija je poznata po svojoj taktičkoj disciplini i sposobnosti da vrši pritisak na protivnika od samog početka. Njihova sredina terena, predvođena igračima poput Rodrija, može da kontroliše igru i kreira prilike od prvog zvižduka. Sve navedeno meni ukazuje na to da ce momci iz Spanije prvi postici gol na utakmici sto nam donosi kvotu 1.98 u Socceru(za hrabrije 15min ukupno golova 1+ - kvota 3.6).Kao alternativni tip bih stavio cistog keca(2,6) na Spaniju jer "They are going home". user:krivi70a