Kaljari budjavi(+ 3 dodatna tipa)

Burazeri, prvi dubl sa kvotom 3 prosao lagano! Midtjiland i Vitorul dobili svoje meceve mogu slobodno reci u pohodu na titulu. Sto se tice drugog dubla, Duisburg je isto ispostovao, ali sta reci za Kaljari... Vodili su 2:0 do 83.minuta, a onda opste rasulo. Igrac odbranio gol rukom, dobio crveni, Lece dalo gol sa penala, golman i strelac sa bele tacke dobili crveni nakon koskanja. Na kraju pada gol za izjednacenje u 92.minutu i nama pada ovaj dubl sa kvotom 4... Takodje oni Poljaci koje sam vam napisao su ipak dosli iako sam sumnjao u to da mozda igraju 3 za 3 gde gost dobija. Jebi ga, sta da se radi. Ono sto sam danas utvrdio iako sam zapravo to naucio jos odavno- Nikad ne pratiti neki tip koji gotovo svi forsiraju! To je upravo bio slucaj sa Kaljarijem i zato smo se svi sjebali... E sad kad sam vec ispisao ovaj tekst, daj da dam i neki tip za veceras. Prvi i siguran tip jeste Arnett-Tivoli 1(2.3) [Jamajka]- Arnet se bori za plej of, Tivoli je na samom dnu tabele. U gostima su katastrofalni, u ocajnoj formi i medjusobni dueli su na strani Arneta. Jedino sto je malo zacudjujuce je sto Arnet igra slabo kod kuce... Ovo je glavni tip i vredi probati ga u singlu, a dacu vam jos dva meca iz Argentine ako hocete malo jacu kvotu. Colon-Estudiantes 2(3.1) i Argentinos-Newells old boys 1(2.3). Ovo sam gadjao na osnovu tabele, iskreno ne pratim preterano Argentince. Jamajcani su mnogo sigurniji nego ova dva, opet napominjem!