Bolivija NACIONAL - BOLIVAR ⤵️⤵️⤵️

Vreme odigravanja (21:00) ⏺️Derbi Bolivije uvek donosi jako zanimljive mečeve. Svako ko me prati zna za " Bolivar Time " odnosno za drugih 45' na gostovanjima Bolivara. Radi se o ekipi koja na strani prvih 45' igra sa nekih 40% mogućnosti i samo umara rivala, sve što znaju i mogu, pokazuju u nastavku meča. Kad se to ima u vidu, okrećemo se domaćinu. Nasional Potosi predstavlja na svom terenu jednu ofanzivnu ekipu, koja igra jako od samog starta i može svakome dati gol. Najopasniji u redovima domaćina je iskusni Argentinski napadač Markus Ovehero, i na njega treba posebnu pažnju obratiti kod golova domaćina. Da ne bih dužio, ovu utakmicu vidim na sledeći način : Prvih 45' pripada domaćinu, potencijalni gol je moguć, zatim sledi čuvanje aktivnog rezultata do pauze. Nakon pauze Bolivar preuzima dirigentsku palicu i vraća sebi aktivan rezultat. Zaključak Bolivar ne gubi meč, ali ni ne dobija poluvreme! ⏺️ ➡️ 1X - X2 @3.0⬅️ Pratimo zajedno meč, i želimo vam sreću sa današnjim tiketima! @semlinklub