Liga Sampiona

Pa burazzeri ajmo ovako veceras Liga Sampiona ja na tiketu vezao 2 para Lige Sampiona od sinoc i 2 para od veceras, sinoc sam pogodio prolaz Juventus 3.8 i City 1-1 i 3+ 1.8 za veceras mi je ostalo Bajern v Liverpul 1x i gg i Barselona 1 i gg. Prva utakmica Bajern v Liverpul: ovaj tip sam izabrao jer mislim da ce danas biti golova na ovoj utakmici isto se ocekivalo i u Engleskoj ali tamo ih nije bilo, danas po meni ovo ide u gg lagano Bajernov napad dovoljno dobar da probije Liverpulovu odbranu i da gol a Liverpulov trio Sane Firmino Salah ce lagano dati gol Bajernu jer jednostavno Bajern nema dovoljno svrstu odbranu da se odbrani 90 minuta od Liverpulovog tria, a 1x sam dodao jer mislim da Bajern ovo ne gubi podigli su formu i igraju odlicno kod kuce Liverpulu je pala forma i ne verujem da ce uspeti da pobedi......... Druga utakmica je Barselona v Lion a ja tipujem 1 i gg evo i zasto: Barselona igra odlicno kao i uvek cekaju ekipu Liona koja igra odlicno ove sezone i nemaju preterane probleme, Barsa na Kamp Nou ovo resava u regularnih 90 minuta jer su ozbiljniji protivnici na 1 sam dodao i gg jer Barselona prima kuci duplo vise golova nego u gostima a Lion je Sitiju dao 2 gola u gostima i mislim da ce Barseloni veceras utrpati bar jedan ali ipak Barsa ovo dobija....... Ko isprati srecno ako ovo prodje ja sam prosao tiket i uzeo 23,000, jos jednom srecno braco