31.01.2019. | FUDBAL SINGL | NEMAČKA 2

Pozdrav kladioničari sinoć je Portland masakrirao Dzejzere pred svojim navijačima kao što sam i pisao, za danas sam spremio zanimljiv meč u kome je, ja mislim svašta moguće: ◾20:30 Nemačka 2: Union Berlin - Koln - PIKX (1,75 Mozzart) (Poluvreme ili kraj nerešeno) | ANALIZA: Danas nas očekuje derbi dveju ekipa koje žele povratak u prvu ligu Nemačke, Koln je za sada drugi dok Union zauzima 4. mesto. Uniom kući bez poraza u 9 utakmica, Keln takođe briljira u gostima sa skorom 6-1-1, Koln je dosta ofanzivnija ekipa igra napadacki fudbal i ima skor 47:22, sa druge strane Berlinci znatno neefikasniji i čvršci u odbrani, gol razlika im je 27:15,na ovoj utakmici ocekujem 2 gola, paran broj golova, nerešen rezultat i dao bi malu prednost Kelnu jer mislim da su dosta ofanzivniji od Uniona, takođe niti jedna od ove dveju ekipa nije gubila na poluvreme kao domaćin Union i kao gost Keln. Njihov prvi duel ove sezone je završen 1-1. To je to što se tice singla, u toku dana ocekujte mozda još jedan, za sve infomacije i pitanja me kontaktirajte na instagramu: @iagofalke , Pozdrav svima i želim vam ugodan dan.

• 2 - 0je završeno, singl je pao❌❌.