Tekstovi Burazzera

Derry City - Institute (2-1)

Pozdrav braco, gledam onako iz dosade utakmice i sta sve ima interesantno. Bacim pogled na prijateljske i naidjem na jednu zanimljivu. Derry City - Institute. Do sada su igrali 5 prijateljskih od toga su 3 bile prelaz. Prosla prijateljska nije usla u prelaz, pa mozda sada opet ponove. Pogledajte medjusobne njihove pa cete vidjet sve. Ja sam pretraz ...Pročitaj više

Ajax-Twente (0-1) - LIVE!!

Pozdrav braco, kao sto vidite u naslovu Twente na poluvremenu vodi 0-1. Njima nisu strani prelazi, u proslosti su ih imali par komada. Ja sam licno ovdje i odigrao prelaz prije pocetka utakmice na 10km-5e-600 dinara. Ja ne kazem da ce doci ali probajte sebi nesto iskombinovat. Ja sam ovo napisao samo da vam skrenem paznju. Srecno svima. ...Pročitaj više

Real Esteli U20 - Managua FC U20 (1:0 HT LIVE)

Pozdrav braco, zapalo mi je za oko ova utakmica. Domacin je prvi na tabeli i tako ce i ostati bez obzira na pobjedu, poraz ili nerjeseni ishod. Managua takodje ne mrda nigdje sta god da se desi. Ovo im je poslednje kolo a imali su vec jedan prelaz 02.04.2020. Ja cu vama samo skrenuti paznju na ovu utakmicu a vi birajte tip igre koji vama najvise od ...Pročitaj više

Alajuelense-Zeledon (Kostarika-LIVE)

Braco samo da vam skrenem paznju poluvrijeme je a Alajuelense ima dva crvena i cetiri zuta kartona. Dva crvena su dobili u nadoknadi vremena. Ja sam odigrao G2+ na 2.85 kvotu u Meridianu pa probajte i vi nesto na sitno. Srecno svima. ...Pročitaj više

Atromitos- Olympiakos

Ja sam ovu utakmicu odigrao 1-2 uplata 10km. Atromitos je poveo pa je Oly izjednacio u 44 minuti ali su im ponistili gol. 2019 i 2018 su imali prelaze pa sto ne bi i sada, inace u pitanju je prijateljska utakmica. Tako da mozete gadjat 2, x2, gost vise od 0.5 ili 1.5 ima svasta da se odigra. Srecno vama a i meni 😃 ...Pročitaj više

Gremio-Sport Recife

Jel prati ko ovu utakmicu ? Kakvo je vase misljenje da li moze doci do preokreta ? Vidim da su imali na proslim utakmicama neke prelaze pa mozda ce opet... ...Pročitaj više

Colorado Rapids - Sporting Kansas City

Braco ajd ako vam nije mrsko pogledajte medjusobne duele ova dva tima. Zadnja dva su isli u prelaz, imal ovdje koji burazer da prati MLS ligu da iznese neko svoje misljenje ? ...Pročitaj više

Djokovic-Bautista

Jel prati ko utakmicu, kakva je situacija ? Smijel se zategnut 1 ? ...Pročitaj više

Levante-Mallorca

Braco sta mislite da li moze ovo 1-2 doci ? Na poluvremenu vodi Levante 2:1 a proslu prijateljsku je bio prelaz u korist Levantea pa mozda sada da vrate Mallorci. Kakvo je vase misljenje ? ...Pročitaj više

Australija

Pozdrav braco, neko vece gledam ovu Australiju da li ima sta zanimljivo, ko bi mogao sta namjestit hahah. I nadjem braco dvije zanimljive utakmice koje po nekim proslim utakmicama imaju nekog materijala za prelaze. To su ove utakmice: Melbourne Victory-Wellington Phoenix 2-1 Adelaide United-Brisbane Roar 2-1 Ja sam licno odigra ove dvije na 1KM ...Pročitaj više